Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ahn GaIn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

 Ahn  GaIn Empty Ahn GaIn

Témanyitás by Ahn GaIn 29.09.15 19:00

Kórház

  Miután bementem, megittam egy pohár vizet, majd ledőltem a kanapéra a nappaliban. Túl fáradt voltam tovább menni és gondolkozni akartam. Azonban egy kevéske idő múlva már aludtam is. 
  Délelőtt mikor felébredtem be voltam takarva, amitől elmosolyodtam, MyungHee gondoskodásától. Viszont rögtön eszembe jutott mennyi tennivalóm van, úgyhogy elsiettem lezuhanyozni. Aztán a szobámba mentem és felöltözés után, eltoltam az éjjeli szekrényemet, ami alatt fel lehetett szedni a parkettát. A titkos retesz egy széfet takart, amiben pár személyes holmim volt, meg rendőrségi dolgok, egy telefonnal. Ez utóbbiért nyúltam és kikerestem Junhot, a kollégámat, majd felhívtam.
  - Igen? - vette fel két kicsörgés után.
  - Szia, GaIn vagyok. Lenne egy kis problémám.
  - Nem tudnál egyszer csak azért hívni, hogy beszélgess? - kérdezte.
  - Bocsi! - Igaza volt, mert mindig akkor kerestem, amikor el kellett intéznie valamit. Na nem mintha nem szívesen találkoztam volna velük, de alig volt olyan alkalom, amikor elmehettem, csak a nagyon indokolt esetekben. A főnök szavaival élve "Ne kockáztassuk a lebukást feleslegesen, mert rendes társaságra vágysz!".
...folyt...
Ahn GaIn
Ahn GaIn

Posts : 23
Join date : 2015. Sep. 01.

Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.