Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee

 :: Seoul :: Kórház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee Empty Re: Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee

Témanyitás by Ahn GaIn 25.09.15 22:54

  - Rendben - válaszoltam, bár reméltem, nem kerül sor rá.
  Megismertem volna szívesen, de rendes körülmények között, nem így, amikor valószínű egyenlőnek tekint egy kurvával. Eszembe jutott, milyen felszínesen közelítettem meg, és ettől rosszul lettem. Szóval pont ezek miatt teljesen váratlanul ért lovagiassága. Kicsit átengedtem az irányítást a régi énemnek. 
  - Tényleg nagyon hálás vagyok, amiért segített nekem! - mosolyogtam rá az ajtóban állva. - És sajnálom, ahogy az elején viselkedtem. - Talán egyszer lesz alkalmam megmutatni, milyen vagyok valójában, tettem hozzá magamban. Bár néha képtelen voltam ennek az egésznek a végét látni. Sose hittem volna, hogy már az elején egy hosszú beépítéses munkát kapok. Ráadásul olyat, ami ennyire megváltoztat.
  Még egyszer szemügyre vettem és bevéstem agyamba arcának vonalait, hogy később segítsen kitalálni, honnan ismerem.
  - Jó éjszakát! - mondtam és előkotortam az ajtóhoz a kulcsaimat, majd kinyitottam.

folyt.: GaIn és MyungHee háza
Ahn GaIn
Ahn GaIn

Posts : 23
Join date : 2015. Sep. 01.

Vissza az elejére Go down

Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee Empty Re: Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee

Témanyitás by Yi Hwan-Rhee 25.09.15 21:57

  Nem olyan sok idő elteltével megérkeztünk a házához. Bevallom, egy kicsit dühös voltam, mert nem tudtam rendesen kifaggatni, hiszen nagyon érdekelt volna a teljes sztori, merthogy ez csak egy töredéke volt annak, amit Ő mondott. Tekintetem azonban most nem az útra, sokkal inkább az Ő áttanulmányozására váltott; csinos volt és szép, ráadásul nagyon ravasznak és sunyinak is tűnt. Sötétbarna fürtjei arccsontjának vonalát karcolták, míg fekete, mandulavágású szemei elvesztek a sötét autóban. Talán egy kicsit kellemetlen is volt az, hogy megbámultam, de ezt annak tudtam be, hogy férfi vagyok, ez ösztönös.
    – Nos, akkor várom holnap az irodámban, Miss GaIn – mosolyogtam rá, hogy ezzel is csökkentsem a feszültséget, ami kettőnk között tátongott. Merthogy az volt.
  Kiszálltam az autóból, majd az Ő oldalára sétáltam és kinyitottam az ajtaját. Gyengéden megfogtam kezeit és kisegítettem a járműből, s egyenesen az ajtóig kísértem. Jól van, talán egy kicsit túlzás, de rendőr vagyok, kötelességemnek érzem, hogy gondoskodjak az emberekről és mi tagadás: igencsak vonzó nő és természetes, ha egy kicsit imponálni szeretnék, még ha csak a bizalom elnyerése érdekében is. – Akkor... Jó Éjt!
Yi Hwan-Rhee
Yi Hwan-Rhee

Posts : 16
Join date : 2015. Sep. 05.

Vissza az elejére Go down

Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee Empty Re: Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee

Témanyitás by Ahn GaIn 25.09.15 19:53

  Yi Hwan-Rhee, ismételtem magamban a nevét, honnan ismerlek én? Halványan kezdett rémleni valami, de amikor már úgy éreztem megvan, kisiklott a kezeim közül. Bár jól belegondolva, simán találkozhattam már vele korábban, hiszen én is nyomozó vagyok. Plusz ránézésre közel egyidős lehet velem, az egyetemen is láthattam.
  Nagy töprengésemből a kérdése rántott vissza. Persze, hogy felfigyel mindenre. Biztos jól végzi a munkáját. Elképzeltem milyen jó lenne, ha a valódi személyazonosságomat adhatnám. Talán akkor érdekelném?
  - Semmi különleges - vontam meg a vállam. - Pár napja odajött hozzám a klubban, nem akart lekopni, de szerencsére annyit ivott, hogy bealudt, én pedig sikeresen le tudtam lépni - mondtam el nagyjából az igazságot.
  Szerencsére közeledtünk a lakásomhoz, szóval már nem fog tudni sokáig faggatni.
Ahn GaIn
Ahn GaIn

Posts : 23
Join date : 2015. Sep. 01.

Vissza az elejére Go down

Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee Empty Re: Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee

Témanyitás by Yi Hwan-Rhee 25.09.15 19:10

    – Yi Hwan-Rhee. Higgye el, a rendőrségen már tudni fognak kegyed érkezéséről... – feleltem nemes egyszerűséggel, ráadásul még egyszer be is mutatkoztam. Valóban igazat mondtam, hiszen nyomozóként, akinek a rendőrségén már saját irodája is van, tényleg előre tudnak egy tanú vagy egyéb érkezéséről. De várjunk csak! Azt említette, hogy ismerte a pincért és nem fejezte be a mondatát, amit arról a férfiről kezdett el. Ez csak arra utalhat, hogy nem ok nélkül került a drog abba az italba. – Öhm... Elnézést, hogy így visszakérdezek, de mit értett az alatt, hogy "nem tetszett neki"? Mi? Mi nem tetszett? Esetleg történt valami azon kívül is, amit elmesélt a kórházban?
Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee Tumblr_niqqniBCJY1u98dbho1_500
Yi Hwan-Rhee
Yi Hwan-Rhee

Posts : 16
Join date : 2015. Sep. 05.

Vissza az elejére Go down

Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee Empty Re: Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee

Témanyitás by Ahn GaIn 24.09.15 19:36

 Szavaival kirántott a gondolataimból és ránéztem. Na azt várhatja, hogy én kihallgatásra fogok menni. Csak a munkatársam tudjon segíteni, ebben reménykedtem.
  - Már elnézést, de tudok magamra vigyázni! - háborodtam fel megjegyzésén, azonban hamar kapcsoltam, hogy nem kéne megint elővenni szokásos énemet, főleg miután beadtam neki az ijedt, exétől félős nőt. - Ha nem tűnt volna fel, mindenki hasonló ruhákban megy bulizni. Ezzel pedig meg is válaszoltam a kérdését. Szeretek szórakozni és ismerkedni. - Nem úgy, mint te, tettem hozzá magamban. Bár lehet csak azért volt olyan merev, mert dolgozott, de akkor is el kellett volna engednie magát kicsit nem? Vajon milyen férfi rejtőzhet a helyes, rendfelügyelő külseje alatt?
  - Plusz ismerem a pincért, szóval fogalmam sincs, hogy fordulhatott elő ez az incidens, de az a féreg azért csinálta, mert nem tetszett neki... - Hupsz, ezt lehet nem kellett volna elkezdeni mondani. - Egyébként ennyire memorizálta, hogy hol lakom? - váltottam gyorsan témát, miközben arcát fürkésztem. Miért ismerős ennyire? - Mi is a neve? - bukott ki a számon. - Hogy tudjam, kit kell keresnem - tettem hozzá sietősen.
Ahn GaIn
Ahn GaIn

Posts : 23
Join date : 2015. Sep. 01.

Vissza az elejére Go down

Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee Empty Re: Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee

Témanyitás by Yi Hwan-Rhee 24.09.15 19:19

  Komolyan sajnáltam. Szerencsétlen lány majdnem megfagyott a kocsiban, didergett mellettem. Kíváncsi lennék, hogy mire gondolhat. Biztosan kínos neki az, amit hallott, de ő kérte, hogy meséljem el az éjszaka folyamán történteket. Fogalmam sincs, ki az, aki ezt tette vele, de semmiképpen nem ez lett volna a leghatékonyabb megoldás a bosszúra. Merthogy minden bizonnyal okkal tettek kábítószert az italába. Ha nem is bosszú céljából, akkor a rosszabbikból. Egyik sem jó, ráadásul az ilyeneket nehéz elkapni, hiszen a hatalmas tömegben bárki lehet az elkövető.
  Talán az egyetlen dolog az, ami zavar, az a felettébb kínos csend. Mindig is utáltam a csendet, a kocsimban is vagy beszélgettünk, vagy pedig ment a rádió, csak sajnos az az ősrégi darab már feladta a szolgálatot egy pár hónapja. A szemem sarkából figyeltem, hogy éppen mit csinál, de nem igazán figyelte az utat, inkább elbambult egy kissé.
    – Khm... – kezdtem el kissé krákogni, hogy a figyelmét magamra irányítsam. – Mégis mit keresett abban a diszkóban? Ne, ne értsen félre, csak a munkámat végzem, elvégre meghallgatásra jön nemsoká... Na, meg mit keres magán ez a hacuka? Ilyen szerelésben ne is csodálkozzon, ha bedrogozzák... Tudja, a tudaton kívüli megerőszakolások nagyon közkedveltek manapság...
Yi Hwan-Rhee
Yi Hwan-Rhee

Posts : 16
Join date : 2015. Sep. 05.

Vissza az elejére Go down

Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee Empty Re: Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee

Témanyitás by Ahn GaIn 12.09.15 22:02

 - Sajnálom - kértem bocsánatot, de meg is nyugodtam, ezek szerint akkor nem mondtam semmit szerencsére. Viszont a másik részétől zavarba jöttem, és csak remélni tudtam, hogy nem hánytam le se magam, se őt.
  - Nem a kihűlés lett volna a gondom - mondtam halkan. Kezdtem átmelegedni, de kirázott a hideg a gondolatra, hogy mi történt volna velem, ha nincs ott. Úgy tűnik kicsit pipa lett rám, amiért otthagytam a múltkor, miután az asztalra borult a sok piától, amit lehet én is itattam vele elég rendesen. Most gondolta visszaadja, és kiélvezi a helyzetet. Azt kívántam bárcsak kijött volna ő is, hogy Hwan-Rhee elintézze.
  Pár perc múlva esett csak le, hogy nem kérdezett semmit, merre menjünk. Szóval meg is jegyezte a címem, szép. De vajon a telefonomból tényleg nem látott semmit? Vagy csak úgy tesz, mint aki semmit sem tud? Fürkészni kezdtem az arcát, miközben a válaszon gondolkoztam.
Ahn GaIn
Ahn GaIn

Posts : 23
Join date : 2015. Sep. 01.

Vissza az elejére Go down

Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee Empty Re: Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee

Témanyitás by Yi Hwan-Rhee 12.09.15 21:43

    – Igazából semmi. Kifutottam és csak annyit mondott, hogy önvédelem céljából van a fegyver, miután megkérdeztem. Aztán, szépen szólva... kiadta magából a dolgokat és összeesett – meséltem neki a történteket, miközben elindítottam az autót. Kicsit hagytam, hadd melegedjen, hiszen akkor könnyebben elindulunk. Feljebb vettem a fűtést, hisz szeptember közepe fele már kicsit sem meleg az éjszakai levegő. Útnak indultunk, szerencsére tudtam a címét, ugyanis megnéztem az adatait, miközben a papírjait töltötték a nővérpultnál. – De amint mondtam, szerencséje, hogy én mentem maga után. Ha akkor nem vagyok ott, minden bizonnyal kihűl az utcán. Igaz, nincs olyan hideg még, de hűvös a levegő és bármi megtörténhet – mondtam, majd kikanyarodtam a kórház utcájából.
Yi Hwan-Rhee
Yi Hwan-Rhee

Posts : 16
Join date : 2015. Sep. 05.

Vissza az elejére Go down

Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee Empty Re: Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee

Témanyitás by Ahn GaIn 12.09.15 20:56

Nem túl nagy örömmel, de végül belementem, hogy hazavigyen. Így viszont megtudhatja, hol lakom, bár valószínű már tudja, hiszen biztos lecsekkolta az irataimat. Na mindegy, legalább nem ellenkezek, az csak gyanút kelthet.
  Bárcsak az lenne a gondom, hogy rám mászik, gondoltam szórakozottan és végigmértem. Az utcai lámpák fényében most tudtam jobban megnézni vonásait. Újra rám tört az az érzés, hogy ismerem, de a fejem még mindig nem volt a legtisztább. Így inkább hagytam, majd beazonosítom, ha kipihentem magam. Most inkább más foglalkoztatott.
  - Elmondaná, mit csináltam, mondtam, miután kijött? - kérdeztem miután beültünk a kocsijába. Féltem a választól, de tudni akartam. Munkám lévén hallottam ilyen esetekről, és a legtöbb áldozatnak maximum csak pár kép jutott az eszébe.
Ahn GaIn
Ahn GaIn

Posts : 23
Join date : 2015. Sep. 01.

Vissza az elejére Go down

Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee Empty Re: Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee

Témanyitás by Yi Hwan-Rhee 12.09.15 20:37

    – Ugyan már, legalább engedje meg, hogy hazavigyem. Manapság már a taxisokban sem lehet bízni... – ajánlottam fel a segítségemet, illetve az anyósülést, miután aláírta a papírokat a nővérpultnál és sietett ki az épületből. Nem voltam benne biztos, hogy veszélytelen lenne számára az út, főleg a meséje után. El tudtam képzelni, hogy mennyire megijedt a történtekről, hiszen engem hitt bűnösnek, mert a kórházba került. Tartoztam neki ennyivel. – Nem rontotta el egyáltalán az estémet, inkább kimenekített az unalmas órák alól. Továbbá, én biztosan nem mászok önre, amíg utazunk – próbáltam mosolyogni rá, de arca leginkább közömbösséget mutatott. – Szóval? Az adósa vagyok, ne ellenkezzen, kérem.
Yi Hwan-Rhee
Yi Hwan-Rhee

Posts : 16
Join date : 2015. Sep. 05.

Vissza az elejére Go down

Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee Empty Re: Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee

Témanyitás by Ahn GaIn 12.09.15 18:32


  Hiába próbált megnyugtatni azzal, hogy nem csuk le, ha már ennyire betartja a törvényt nem úsznám meg. Azért nem egy kis semmi fegyverem van. De legalább most nem visz be, aztán otthon majd kitalálom mit csinálok.
  Elkeseredve néztem a kezében a pisztolyom, imádtam, erre most elvette tőlem, és tuti nem is tudom visszaszerezni. Na nem mintha, ne lenne otthon még egy, de ez nőtt a szívemhez. Elszakítottam róla a tekintetem és felálltam.
  - Szeretnék hazamenni, ha lehet! - mondtam és az ágy melletti szekrényhez indultam, ahol megtaláltam a ruháim, meg a csizmám. Megfogtam mindent és bevonultam a szoba külön fürdőszobájába. Ott gyorsan lecseréltem az orvosok által rám adott kórházi hálóinget, és belebújtam a kabátomba, amit be is gomboltam. Rövid ruhámban túlságosan alul öltözöttnek éreztem magam és fáztam is. Utána felhúztam a csizmám és kimentem. A nyomozó ott várt, majd követett a nővérig, aki nem túl lelkesen, de kiadta a papírjaimat.
  - Sajnálom, hogy elrontottam az éjszakáját - mondtam kifele menet. - Nyugodtan mehet a dolgára, hívok majd egy taxit!
Ahn GaIn
Ahn GaIn

Posts : 23
Join date : 2015. Sep. 01.

Vissza az elejére Go down

Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee Empty Re: Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee

Témanyitás by Yi Hwan-Rhee 12.09.15 11:07

    – Ah, Kisasszony – túrtam idegesen fekete fürtjeim közé. Sosem szerettem megbüntetni az embereket, de a törvény az törvény. Bármennyire is szerettem volna, nem tehettem senkivel sem kivételt, pláne ezzel a nővel nem. Elvégre papírjai nincsenek, illegálisan tartotta magánál a fegyvert. – Higgye el, akármennyire is elfelejteném, nem lehet. Meg van kötve a kezem, nem ellenkezhetek a jogszabállyal. Esetleg annyit tudok tenni, hogy holnap, vagy talán a héten bejön a rendőrségre, aztán meglátjuk, hogy mi a következménye. De ne aggódjon, biztosan nem vesszük őrizet alá. Egyébként teljesen megértem, hogy önvédelem céljából van önnél, de akkor inkább jelentse be, hogy zaklatják, ne forduljon ilyen brutális eszközökhöz – Gond nélkül kikaptam a már kezében heverő pisztolyt, majd vizsgálgatni kezdtem. Hihetetlen, hogy egy ilyen revolverhez jutott, ilyet általában a rendőrök használnak. – Ez nem az ön kezébe való.
Yi Hwan-Rhee
Yi Hwan-Rhee

Posts : 16
Join date : 2015. Sep. 05.

Vissza az elejére Go down

Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee Empty Re: Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee

Témanyitás by Ahn GaIn 11.09.15 23:25


  Pontosan, megőrültem - válaszoltam volna a legszívesebben - mert annyira odafigyeltem mindenre, ne rontsak el semmit, hogy végül ilyen kis ostobasággal teszek be magamnak.
  Az agyam még most se működött a legkiválóbban, így inkább visszaültem, ahogy kérte, hátha segít a "jó kislány" viselkedésem, és törni kezdtem a fejem. Mit csinál vajon, ha nem tudok neki papírt adni? Csak pénzbüntetést ad, vagy őrizet alá vesz? Ki is vizsgálhatják, hogy nem-e kapcsolódik a fegyverem valamelyik elkövetett bűntényhez, és bizony de.
  Ha kérek valami papírt róla, akkor se vagyok előrébb. Milyen indokkal lenne megengedve a birtoklás? Miért lehetne nálam, nyílt utcán, közösségi helyeken? Vagy miért van otthon sokkal több töltényem, mint amennyit akár egy rendőr tarthat.
  - Nincs engedélyem - szólaltam meg végül halkan. - Kérem, nem hagyhatnánk ezt a dolgot most az egyszer annyiban? Nekem... - Na csak most találjak ki valami jó hazugságot. - Az előző barátom elég veszélyes volt, mikor rájöttem miket művel megijedtem és szakítottam vele. Azonban ő zaklatni kezdett. Sose adtak volna fegyvert, és a hatóságokhoz se fordulhattam, így szereztem magamtól egyet. Tudom, nagy butaság volt. - Még könnyeket is kicsikartam a szememből. - Átadom, és nem fog többet előfordulni ilyen! - néztem fel rá könyörgő szemekkel.
Ahn GaIn
Ahn GaIn

Posts : 23
Join date : 2015. Sep. 01.

Vissza az elejére Go down

Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee Empty Re: Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee

Témanyitás by Yi Hwan-Rhee 11.09.15 23:05

    – Maga megőrült? Addig nem mehet haza, míg nem hagyják jóvá az orvosok – közöltem vele a tényt. Valójában tényleg nem mehetett el egyetlen szó nélkül, papírt kellett alárínia, hogy a saját felelősségére hazaengedjék. – Legalább az éjszakára maradjon, nehogy valami baja essen. De visszatérve a fegyverre. Tudom, hogy nem a legmegfelelőbb helyszín a vallatásra, de kérem, üljön le, mert beszélnem kell önnel. – Nem szólt semmit, csak állt. Reménykedtem, hogy nem menekül el, hanem megengedi, hogy feltegyek egy pár kérdést neki, pontosan egyet. Szerencsére visszaült az ágyára. – Nos, arra lennék kíváncsi, hogy van-e engedélye a fegyvertartásra? Mert ha nem, akkor komoly bírságot kell kiszabnom önnek. Higgye el, megértem, hogy önvédelemből van, de ez nem játék. Súlyos következményei vannak, ha nincsenek meg a megfelelő papírjai. Szóval? – Ismét néma volt. Tekintetét lesütötte és a földet bámulta. Az elmúlt évek alatt annyira megszoktam a közömbös és érzelemmentes hangnemet, hogy képtelen voltam úgy beszélni valakivel, hogy bármit is leolvashasson arcomról. – Aish! Nem igazán tudom, hogyan fogalmazzam másként. Nyilvánvaló, hogy meg van szeppenve, elnézést, mert ilyen a stílusom, csak... nos, remélem érti – vakartam meg idegességemben tarkómat. – Csak válaszoljon és beszélek az orvossal. És ha gondolja, akkor hazaviszem, hogy ne kelljen gyalogolnia. Na, áll az alku?
Yi Hwan-Rhee
Yi Hwan-Rhee

Posts : 16
Join date : 2015. Sep. 05.

Vissza az elejére Go down

Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee Empty Re: Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee

Témanyitás by Ahn GaIn 11.09.15 22:47


 Akit el kellett volna kerülni, mondtam magamban, mikor bemutatkozott. Aztán a folytatástól leesett az állam. Mit csinált? Jó oké, segíteni akart, de a telefonomban turkálni? Mondjuk mindent törölni szoktam, azonban a nevek ott vannak. A fő maffiásé is, akiről minden zsaru hallott már valószínűleg, pláne a környéken. A feletteseimmel viszont máson tartom a kapcsolatot, tehát arról nem láthatott tényleg semmit, hála az égnek.
  Nyugalom GaIn, nem lesz ebből baj, csak lelépek gyorsan és messziről elkerülöm ezt a férfit! Na már ha engedi. Miért kellett megint felhoznia a pisztolyt? Tiszta gáz, ha illegális fegyvertartásért csuk le.
  - Nem mondhatnám, hogy ismertem, ami pedig a másikat illeti, túl sok rossz történik, nem árt felkészülni az önvédelemre. - Lehet egyszerűbb lett volna rávágni, hogy igen, de én akartam elintézni ezt az ügyet. Na meg már azután esett le, hogy válaszoltam. - Ha nem bánja, szeretnék hazamenni! - álltam fel és elkezdtem a sötétben a csizmám után kutatni.
  Szerencsére csak halvány másnapos érzésem volt, semmi komoly.
Ahn GaIn
Ahn GaIn

Posts : 23
Join date : 2015. Sep. 01.

Vissza az elejére Go down

Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee Empty Re: Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee

Témanyitás by Yi Hwan-Rhee 11.09.15 22:33

    – Nem tesz semmit. Nem tudtam volna otthagyni – mosolyogtam kábult arcára halványan. Amit mondtam neki, komolyan is gondoltam. A feladatom, hogy vigyázzak az emberekre és szerintem jól is végzem a munkámat. Karrierista vagyok, de emellett van egy húgom is, akiről gondoskodnom kell. Ez a nő is olyasmi helyzetben volt, mint a húgom. Valamilyen oknál fogva, de szüksége volt rám. Ámde mégis az érdekelt a legjobban ezzel a nővel kapcsolatban, hogy mit keresett nála a fegyver. Nem szokványos pisztollyal járni Szöul utcáit az éjszaka közepén, főleg nem olyan helyen, amely a zsúfolt emberi tömeg ellenére minden szombaton békés volt, habár egy-két balhé is megesett, de ez mindenhol előfordul. – Ó, majdnem elfelejtettem! A nevem Yi Hwan-Rhee, a Szöuli Rendőrkapitányság nyomozója, egykori kommandós tag. Próbáltam felhívni valakit, akivel közeli kapcsolatban áll, esetleg a szüleit, de nem találtam semmit a telefonjában. Remélem nem akad ki, mert belenéztem, de jó cél érdekében tettem volna. Egyébként, ismerte azt, aki küldte azt az italt? Esetleg miatta volt a táskájában fegyver?
Yi Hwan-Rhee
Yi Hwan-Rhee

Posts : 16
Join date : 2015. Sep. 05.

Vissza az elejére Go down

Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee Empty Re: Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee

Témanyitás by Ahn GaIn 11.09.15 22:20


 Lehet nem kérdeztem a legkedvesebb hangon, de azért ilyen felháborodásra nem számítottam. Megnézném, ő hogy reagál, ha magához tér egy ismeretlen helyen -, ami ezek alapján egy kórház - és nem rémlik neki semmi. Ennek ellenére elszégyelltem magam, és lehajtottam a fejem.
 - Sajnálom, én nem emlékszem rá, pontosan mi történt. De ebben az esetben köszönöm a segítségét - mondtam bocsánatkérő hangon. - Viszont én semmi drogot nem használok - ellenkeztem, de aztán eszembe jutott, hogy az a múltkori pasi küldött egy italt. Mivel ott szoktam lenni a férfiak mellett sose tartottam attól, hogy belekevernek valamit, a másik pedig, a pincérrel jóban vagyok, és oda szokott erre figyelni. De úgy látszik vagy benne volt, vagy csak nem látta. - Az a rohadék - csúszott ki a számon. Még szerencse, hogy nem ittam meg az egészet. Ki tudja, mennyit kevertek bele.
 Az biztos, hogy megkeresem és ezért fizetni fog, méghozzá nem törvényes úton. Sajnos eléggé megváltoztam már annyira, hogy az ilyet a saját kezemmel akarjam megbosszulni.
Ahn GaIn
Ahn GaIn

Posts : 23
Join date : 2015. Sep. 01.

Vissza az elejére Go down

Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee Empty Re: Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee

Témanyitás by Yi Hwan-Rhee 11.09.15 22:00

    – Én mit csináltam? Örülhet neki, hogy egyáltalán nem egyedül volt. Ha én nem megyek maga után, akkor rég halott lenne! – emeltem fel egy kissé hangomat, de ügyeltem arra, hogy ne zavarjam meg a nyugalmat, mely a folyosókon uralkodott. Bevallom, rosszul esett, hogy engem gyanúsít, mintha valamiféle perverz állat lennék, aki megerőszakolta volna. Legalábbis a hangvételéből ez jött le. Egy újjal sem nyúltam volna hozzá, még akkor sem, ha nem ájul el. Egyszerűen sosem voltam az a fajta, aki kihasználja a nőket a saját igényeinek kielégítésére, pedig annyi alkalmam lett volna rá. – Már ne is haragudjon. Ha én nem ülnék most itt, akkor valószínűleg nem tudná, hogy nekem köszönheti azt, hogy nem az utcán halt meg drogtúladagolásban, hanem valaki segített önnek. Azért egy "köszönöm" jól esett volna...
Yi Hwan-Rhee
Yi Hwan-Rhee

Posts : 16
Join date : 2015. Sep. 05.

Vissza az elejére Go down

Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee Empty Re: Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee

Témanyitás by Ahn GaIn 11.09.15 21:11

Klub
Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee Tumblr_liro6gDInP1qhyoqvo1_500
  Kábán nyitottam ki a szemem, és a mennyezetre bámultam, ami olyan fura volt. Aztán pár másodperc múlva leesett, hogy ez nem a szobám. Körülnéztem, egy egyszerű szobában voltam, de nem sok mindent láttam, mert az ablaknál el volt húzva a sötétítő. Megdörzsöltem a szemeim, és próbáltam visszaemlékezni. Majd tekintetem a pár lépésre ülő alakra esett, amitől egyből felültem, a mozdulattól pedig alaposan megszédültem.
  - Hol vagyok? - kérdeztem, és félig a férfira figyelve körülnéztem még egyszer.
  Ahogy közelebb hajolt, végre felismertem a vonásait, a pasi volt az a klubból, ahová mentem a Seungos ügylet elintézése után. De mi történt? A fejem még mindig kótyagos volt, de megerőltettem kicsit. Odamentem, próbáltam rájönni, hogy ki Ő, aztán megkaptam az sms-t, mire egyből leléptem. Innen kezdett zavaros lenni, annyi rémlett, hogy utánam jött és elkapott. De mit keresek itt? Vagy egyáltalán hol is van az az itt?
  - Mit csináltál velem? - kérdeztem dühösen, felkészülve a védekezésre, vagy menekülésre. 
  Leütött volna? Nem fájt a fejem, de egyszerűen nem tudtam hova tenni a dolgot. Hiszen nem is ittam, csak egy minimálisat. Egyébként is talán két alkalommal ittam annyit, hogy utána nem emlékeztem semmire.
Ahn GaIn
Ahn GaIn

Posts : 23
Join date : 2015. Sep. 01.

Vissza az elejére Go down

Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee Empty Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee

Témanyitás by Yi Hwan-Rhee 11.09.15 20:39

~Klub~
  Egyszerűen összeesett, még szerencse, hogy ott voltam, így gyorsan elkaptam, mielőtt beütötte volna a fejét a betonba. Lefektettem a földre, majd ébresztgetni kezdtem, de csakhamar megbizonyosodtam arról, hogy eszméletét vesztette. Tudtam, hogy én magam nem segíthetek neki, habár könnyen felismertem a tüneteket, melyek igazolták, hogy drog hatása alatt volt, mégsem tudtam eldönteni, hogy kevés vagy túl sok anyag miatt váltott ki belőle ilyen hatást, hiszen ez emberfüggő. Olyan, mint amikor valaki alkoholt iszik; vannak, akik jobban bírják, akár több pohár után is, de olyanok is akadnak, akik két pohár után már nem is tudnak magukról. Nem akartam szerencsétlent ott hagyni, hisz' mégis csak én találtam rá, így elhatároztam, hogy elviszem a kórházba, ahol tudnak rajta segíteni.
  Egyik kezemmel megtámasztottam hátát, míg másikkal lágyan térde alá nyúltam, s egy pillanat alatt a levegőbe emeltem. Óvatosan elbattyogtam vele az autómig, majd beültettem a kocsim hátsó ülésére. Én is helyet foglaltam a volán mögött, majd egyenesen a kórház felé vettem az irányt. Néhányszor ránéztem a visszapillantóból, hogy megbizonyosodjak róla, még mindig nincs magánál. Amint megérkeztem, ismét felkaptam és bevittem, ahol az ápolók egyből kezelésbe vették, azonban bárhogyan is próbáltak kikérdezni engem, hogy kije és mije vagyok, honnan ismerem és még sorolhatnám. Az egyetlen menedékem a táskájában volt, a telefonjában. Arra gondoltam, hátha felfedezem benne egy közeli ismerősének, vagy egyáltalán a családjának telefonszámát. De semmi, zéró. Egy valakinek neve felkeltette az érdeklődésem. Sokat hallottam már személyéről, nemigen a jófiúk táborát erősíti, leginkább a balhékról volt elhíresült. Nevéhez viszont nem tudtam arcot előidézni, ismerős volt, de nem annyira, hogy tudjam mi létéről. Hosszas vizsgálaton ment keresztül a lány, én pedig már csak akkor látogattam meg, illetve ültem be hozzá, amikor aludt. Az orvosok szerint ténylegesen drog hatása alá került, tehát beigazolódott gyanúm. Leültem az egyik fotelbe az ágya mellé, nem akartam azért egyedül hagyni, hiszen nem tudtam, hogy kit is értesíthetnék. Alig volt a telefonjában szám. Míg ücsörögtem a zöld fotelben, néhol elbóbiskoltam egy pillanatra, néhol pedig csak figyeltem. Aztán, körülbelül éjfél tájékán arra lettem figyelmes, ahogy pislogni kezd, illetve kezeit kezdte el mozgatni...
Yi Hwan-Rhee
Yi Hwan-Rhee

Posts : 16
Join date : 2015. Sep. 05.

Vissza az elejére Go down

Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee Empty Re: Ahn GaIn & Yi Hwan-Rhee

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

 :: Seoul :: Kórház

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.