Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MyungHee & Ha Tae Gyár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

MyungHee & Ha Tae  Gyár Empty Re: MyungHee & Ha Tae Gyár

Témanyitás by Kim Ha Tae 01.10.15 15:33

-Persze, megértem.- mosolyogtam rá.- Én anyu miatt nem tehetem. A saját életemet nem féltem annyira. Na, de mindegy. Menjünk be.-mondtam és elindultam a befelé.
Bent leraktam a cuccom és feléfordultam.
-Szeretnéd látni az új technikámat, hogy védd meg magad, illetve támadj vissza?-kérdeztem.- Ezt azért fejlesztettem ki, mert lesérültem az egyik vállamra az utolsó átadás közben.
Nem vrtam meg a válaszát, hanem rögtön megmutattam. Először egy félkezes cigánykerék. Utána egy ütés, végül egy rugás.
-Na, milyen?-kérdeztem tőle, mikor végeztem.
Kim Ha Tae
Kim Ha Tae

Posts : 86
Join date : 2015. Aug. 31.

Vissza az elejére Go down

MyungHee & Ha Tae  Gyár Empty Re: MyungHee & Ha Tae Gyár

Témanyitás by Hong MyungHee 30.09.15 19:52

Gyár

A kávézótól a gyárig csak beszélgettünk. Élvezettel hallgattam amiket mesélt nekem HaTae. Kicsit sajnáltam amiatt ami a bátyjával történt,de sajnos nem tudtam semmit se tenni ellene. A GeunJae-s sztorin meg egyenesen fennakastam. Itt valami nem stimmel. Most vagy rosszat akat neki a srác vagy halálosan bele van zúgva. Én inkább az utobbira saccoltam.
A gyárba érve érdekes dolgot mondott nekem barátnőm. Nek akarta, hogy belekeveredjek ezekbe a dolgokba.
- Már késő. Rég benne vagyok és nem is hagyhatom abba. Egyébként is GaInnek esik baja,ha abbahagyom. Nem tehetek semmit.- lehajtottam fejem.
Hong MyungHee
Hong MyungHee

Posts : 8
Join date : 2015. Sep. 01.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

MyungHee & Ha Tae  Gyár Empty MyungHee & Ha Tae Gyár

Témanyitás by Kim Ha Tae 30.09.15 6:22

Kávézó

Miután kishíján eltörte a bordáimat, elindultunk a gyár felé. Végig beszélgettünk. Ő elmesélte mi történt vele az utóbbi időben. Én meséltem neki GeunJaeről, Sejoonról meg arról, hogy anyuék elutaztak, én meg elhagytam a kulcsom. Jó volt végre beszélgetni valakivel. Megemlítettem, hogy kifordult a vállam, aztán még bónuszból rá is estem, amikor a legutóbbi csere közben az ellenséges maffia megint zűrt csinált.
- MyungHee, amikor csak teheted maradj ki ezekből.- néztem rá könyörgőn.- Én itt akarom hagyni ezt az egészet.- mosolyogtam rá keserűen.
Kim Ha Tae
Kim Ha Tae

Posts : 86
Join date : 2015. Aug. 31.

Vissza az elejére Go down

MyungHee & Ha Tae  Gyár Empty Re: MyungHee & Ha Tae Gyár

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére


Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.