Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Woo SeJoon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Woo SeJoon Empty Re: Woo SeJoon

Témanyitás by Admin 11.09.15 18:55

ELFOGADVA!
Admin
Admin
Admin

Posts : 22
Join date : 2014. Oct. 07.

https://koreabanszj.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Woo SeJoon Empty Woo SeJoon

Témanyitás by Woo SeJoon 05.09.15 21:41

Mitől függ, hogy milyenek leszünk? Valaki azt mondja, magunk alakítjuk ki az életünket, de ha a szüleink az elejétől egy adott életvitelre nevelnek, képesek leszünk belátni, hogy az nem jó? Na meg persze utána még meg is változni? Valószínűleg nem, vagy csak nagy nehezen.
  De térjünk is rá az én történetemre. Az édesanyám beteg volt, a kihordásom és a szülés csak még jobban legyengítette, aztán pedig meg is halt, mikor három éves voltam. Egyedül maradtam az apámmal, aki viszont nem sok szeretetet  mutatott felém. Nagybátyámtól -, aki a legfontosabb számomra - ugyan megtudtam, hogy anyám elvesztése változtatta meg teljesen. Ezzel azonban nem mentem semmire.
  Mindenesetre egyvalamire rendesen kitanított az apám, hogy miként működik az alvilág, hogyan használjam a fegyvereket, és küzdjek. Nagy tervei vannak, amiben a legjobb emberekre van szüksége, akikben meg is bízik, erre pedig mi lenne a legalkalmasabb, ha nem a család. Plusz idővel rám akar hagyni mindent, amit előszeretettel várok, és így még inkább megteszek mindent, ami szükséges.
  Az iskolával felhagytam érettségi után, már csak embertoborzás miatt járok néha be. Ennek ellenére mondjuk otthon szoktam fejleszteni magam, olyan dolgokkal, amiket fontosnak érzek.
  Elég magamnak való vagyok olyan szempontból, hogy senkit se engedtem be a szoros bizalmi körömbe nagybátyámon kívül. Egyszerűen nem olyan ez az élet, ahol könnyedén megbízhatnál bárkiben. Viszont imádok bulizni és a lányokkal szórakozni. Egy komoly barátnőm se volt még, de nem is szeretnék, tökéletesen megfelelnek az alkalmi kapcsolatok. A szerelem, csak gyengévé tesz, ez az én véleményem.
  Felszínes haverjaim persze vannak, de nem mondanám, hogy sokan szeretnek. Pontosan tudom magamról, milyen szemét vagyok, emellett szemreppenés nélkül átgázolok bárkin, ha nekem az hoz valami hasznot, ugyanígy az se hat meg nagyon, ha végezni kell valakivel. Bár a látszat ellenére, azért nem vagyok teljesen szívtelen és senki életét nem veszem el örömmel.
Woo SeJoon Tumblr_nb2nx8UsKZ1qgnxifo2_500

Életkor: 21 éves
Avatar: Oh SeHun
Woo SeJoon
Woo SeJoon

Posts : 9
Join date : 2015. Sep. 05.

Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére


Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.