Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kim Ha Tae

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Kim Ha Tae Empty Re: Kim Ha Tae

Témanyitás by Admin 01.09.15 19:00

ELFOGADVA!
Admin
Admin
Admin

Posts : 22
Join date : 2014. Oct. 07.

https://koreabanszj.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kim Ha Tae Empty Kim Ha Tae

Témanyitás by Kim Ha Tae 01.09.15 16:43

Amióta az eszemet tudom mindig is énekesnő akartam lenni. Ez sajnos nem jöhetett össze mivel nagyon szegény családba születtem. 
Gondolhatjátok mekkora lehetőség volt számomra, amikor már 14 évesen felvettek az énekes képző suliba. Sajnos édesapám egy évvel később belekeveredett a közeli kkangpae mocskos ügyleteibe. Azóta folytonos rettegésben él a családom... Később apám (szerencsénkre) elnyerte a maffia főnök bizalmát és apám lett a főnök helyettese. Sikerült beilleszkedni az „új családomba”, ahol csak "Kate"-ként ismernek, és megtanulni, hogyan védjem meg magamat az esetleges támadásoktól.
Emiatt az iskolában sokszor lenéznek és kiközösítenek, de nem gond már megszoktam.

Apám szeretné, ha suli után átvenném a helyettesi posztot, de őszintén szólva nem vonz az ötlet. Szeretnék normális életet élni, mint a többi diák az iskolában. De most tényleg, ki akarna kkangpae főnökhelyettes lenni a mai helyzetben. Így is elég nekem, hogy nap mint nap megtámadnak az utcán az ellenségek emberei…

Ennek köszönhetem azt, hogy nem bízom meg az emberekben. Kevés olyan ember van akire nem nézek kétkedve minden mondata hallatán. Viszont akiben megbízom, annak megnyílok és rájön, hogy kedves és érzékeny vagyok, de a kkangpaeban töltött évek miatt bárkit szemrebbenés és bármiféle együttérzés nélkül képes vagyok  lemészárolni... Természetesen ok nélkül nem bántok senkit. 



Életkor: 20
Avatar: Kim Hyuna
Kim Ha Tae
Kim Ha Tae

Posts : 86
Join date : 2015. Aug. 31.

Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére


Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.